Prawo i Konie

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbiety Liberda specjalizuje się w sprawach związanych z obsługą prawną świata sportu, jeździectwa i hodowli koni.

To jedna z pierwszych Kancelarii, która posiada ekspercką wiedzę w tej tematyce i świadczy profesjonalne usługi w tym zakresie.

Rynek sprzedaży koni to prężnie rozwijająca się branża. W Polsce pojawia się coraz więcej ośrodków jeździeckich i hodowlanych, które potrzebują specjalistycznego doradztwa prawnego.

Umowy opiewają na coraz większe kwoty, co wiąże się z istotnym ryzkiem. Niezwykle ważne jest, aby każda strona transakcji miała odpowiednio zabezpieczone swoje interesy.

Korzystając z naszego wsparcia zawodnicy, właściciele ośrodków jeździeckich, hodowcy koni, weterynarze mogą poczuć się bezpiecznie i komfortowo realizować się w swoich specjalizacjach bez zbędnych prawnych problemów.

 

Z roku na rok, grono naszych Klientów powiększa się, ponieważ wzrasta potrzeba uzyskania specjalistycznej konsultacji prawnej.

Nasi Klienci szczególnie cenią fakt, że zespół Kancelarii łączy profesjonalną wiedzę prawniczą ze znajomością specyfiki środowiska jeździeckiego i hodowli koni.

Kancelaria współpracuje z lekarzami weterynarii, zawodnikami i trenerami, co umożliwia dokładną analizę każdej przekazanej do badania sprawy w oparciu o specjalistyczną wiedzę. Indywidualne podejście do każdego zagadnienia gwarantuje wysoką satysfakcję klienta.

Rośnie również liczba transakcji międzynarodowych, dlatego Kancelaria świadczy usługi w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Mając na uwadze oszczędność czasu naszych Klientów, usługi świadczymy również online.

Radca prawny / zawodnik

Elżbieta Liberda

Jako jedna z niewielu osób w środowisku prawniczym specjalizuje się między innymi w sprawach z zakresu prawa jeździeckiego i hodowli koni.

Obecnie łączy dwie pasje  – prawo i konie. Każdą wolną chwilę spędza w stajni trenując ujeżdżenie.

 


Zadzwoń po wyczerpującą informacje

(+48) 607 504 320

info@prawoikonie.pl