Prawo i Konie

Rekomendacje

Polecają nas najlepsi zawodnicy oraz najbardziej uznane ośrodki jeździeckie i znani hodowcy koni.

Karolina Mazurek

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią Mecenas Elżbiety Liberdy w zakresie przygotowania i weryfikacji umów sprzedaży, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Kancelaria reprezentowała mnie w sporach sądowych oraz w postępowaniu mediacyjnym, zawsze z sukcesami.  

Mecenas Liberda, którą możemy obserwować również podczas rywalizacji sportowej jako czynną zawodniczkę, jak na prawdziwego sportowca przystało, z wielką determinacją walczy o interesy swoich klientów na salach sądowych i w czasie prowadzonych negocjacji.   

Cały zespół Lex Perfecta to osoby, które swoją pracę wykonują bardzo rzetelnie i konsekwentnie, pracują po prostu z pasją.

Bobrowy Staw

Z przyjemnością pragniemy zarekomendować rzetelne i profesjonalne usługi Kancelarii Radcy Prawnego Elżbiety Liberdy – departament Prawo i Konie.

Wszyscy doradcy prawni Kancelarii posiadają odpowiednie kwalifikacje, bogatą wiedzę prawniczą i doświadczenie zawodowe, a także co bardzo ważne są związani ze środowiskiem jeździeckim. Takie cechy pozwalają na świadczenie kompleksowej obsługi dopasowanej do indywidulanych potrzeb klienta.

Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw mając na uwadze jakość świadczonych usług prawnych korzysta z doradztwa oraz obsługi prawnej Kancelarii od początku 2013 roku

Fundacja Widzę Ciebie

Bieżącego wsparcia prawnego dla Fundacji Widzę Ciebie udziela Kancelaria mecenas Elżbiety Liberdy Lex Perfecta. Ekspercka wiedza z zakresu prawa sportowego, w połączeniu ze znajomością specyfiki świata sportu przez członków zespołu Lex Perfecta to kombinacja umożliwiająca świadczenie usług idealnie skrojonych na potrzeby Fundacji i jej podopiecznych. Założycielka Kancelarii – Elżbieta – to nie tylko doskonały radca prawny. To również czynna zawodniczka jeździectwa. A jak wiadomo! Sport rządzi się swoimi prawami!

Ludowy Klub Sportowy
w Białce

Elżbieta Liberda kancelaria Radcy Prawnego od kilku lat świadczy usługi w zakresie doradztwa i obsługi prawnej Ludowego Klubu Sportowego z siedzibą w Białce. Wszelkie usługi wykonywane są rzetelnie, terminowo i sumiennie.

Equiclub Zamłyniec

Wybór partnerów biznesowych od początku istnienia EQUICLUB ZAMŁYNIEC zawsze był dużym wyzwaniem. Współpraca z Kancelarią Mecenas Elżbiety Liberdy Prawo&Konie od początku była strzałem w dziesiątkę! Kancelaria świadczy bieżące doradztwo oraz reprezentuje nas w czasie negocjacji i ewentualnych sporów. Wiedza i doświadczenia w zakresie prawa i jeździectwa zawsze były i są wielkim wparciem. Pozwalają na przewidzenie ewentualnych problemów, a także zaplanowanie zyskownego rozwój naszego biznesu.

Stowarzyszenie Interhorse

Kancelaria świadczy dla nas bieżącą obsługę prawną na wysokim poziomie. Pomogła nam w zawiłej procedurze rejestracyjnej naszego klubu sportowego, a jednocześnie w spełnieniu naszego marzenia. Kwestie prawne nie stanowią już dla nas problemu.  Ogromnym atutem firmy jest to, że w jednym miejscu mogliśmy załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem jeździeckiego biznesu. 


Zadzwoń po wyczerpującą informacje

(+48) 607 504 320

info@prawoikonie.pl